| AddeArdelean a întrebat:

am o pagina numita just a dream. imi puteti spune cam ce sa scriu la biografie si ce fel de poze sa caut. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| loredanalorena a răspuns:

Un mod cum ai putea face descrierea: Hey, everybody! Aici(numele adminelor)! Pe pagina va veti putea juca jocuri cu adminele, veti vedea poze haioase, etc. Speram sa va placa pagina, pentru ca este o pagina originala! Daca v-a placut pagina apasati "LIKE"! Speram sa va distrati! Cu drag, adminele paginii "Just a Dream"!
Asta e un mod de descriere! Sper sa-ti placa! Funda?

| AddeArdelean explică (pentru loredanalorena):

Sigur imi este foarte de ajutor raspunsul tau laughing

| AddeArdelean explică (pentru loredanalorena):

Si ce fel de poze sa caut artistice?

| loredanalorena a răspuns (pentru AddeArdelean):

Multumeesc pentru fundita!

| AddeArdelean explică (pentru loredanalorena):

Ce fel de poze sa pun pe pagina. artistice?

5 răspunsuri:
| GirlsTabs a răspuns:

Buna! Si eu am o pagina, si la descriere am scris numele adminelor, ..codul paginii,. unde se face publicitate si cand am creeat'o big grin si pozele, ...sa fie amuzante, statusuri, citate, ..etc happy