| Monykafrumusika a întrebat:

Buna am o prbolema!
am 14 ani si nu prea am riduri cosuri sau ceva de genul acesta!
Am o pile frumoasa si fina dar acum o luna doua sau cam asa ceva mi-au aparut foarte multe adica nu exgagerat totusi destule brobonite pe frute doar pe frunte si nu sunt nici albe nici rosi nici albastre nau nici o culoare au culoare pieli mele exact la fel deci mi-am dat cu fel de fel de creme si chesti din astea am intrebat-o pe mama si mi-a spus ca e din cauza menstruatiei si mi-a zis ca toate fetele au brobonite si chesti si ca n-am foarte multe si asa si este totusi vreau sa scap de ele
cum sa fac asta cu metode traditionale
Dau funda
Sper sa ma ajutati popp

4 răspunsuri:
| momo0988 a răspuns:

Nu incerca sa-ti faci masti de fata ca o sa-ti apara mai multe asa ca nu te gandi la ele ca daca nu iti apar acum o sa-ti apara mai tz si o sa fie mai nasol, ai grija sa nu le rupi sau ceva de genu' ca se inmultesc o sa treaca de la sine te asigur happy

| Monykafrumusika explică (pentru momo0988):

Ok mss pentru sfatt :*

| IONELLA100 a răspuns:

Ele trec singure te asigur! Dar nu te mai gandi la ele.

| Monykafrumusika explică (pentru IONELLA100):

Ok :*
Sper sa fie asa