| catzelushdeplush a întrebat:

Bunahappy Am o problema...am 15 ani si mi-a intarziat ciclul menstrual cu o saptamana, si de aseara tot imi vine asa cate putin o picatura doua. Nu stiu de cesad simptomele cu durerea de burta le-am avut zilele astea dar nimic...nu stiu ce se intampla? Si daca e normal sau e bine sa imi vina asa cu picaturi, nu am mai patit niciodata. E normal? Daca ma puteti ajuta cu ceva.
Va multumesc. Funda!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ai racit happy spune-i mamei si va sti ce sa-ti dea

| AnaMary95 a răspuns:

In prima zi este normal sa iti vina putin....nu iti face probleme! Si eu am tot 15 ani si am fost de multe ori la ginecolog si mi-a spus ca e normal!winking