| catzelushdeplush a întrebat:

Bunahappy Am o problemasad Nu stiu cat de grava e...Sincer mi-a intarziat ciclul menstrual cu o saptama dar de aseara tot imi curge asa cate putin o picatura doua si miroase foarte urat. Nu stiu ce poate fi. Sincer sunt foarte speriata. Vreau sa merg la doctor. Si nu e chiar sange, nu are culoarea aceea e mai deschis putin la culoaresad ce poate fi?

1 răspuns:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

E normal pana la 18 ani o sa tot ai surpize cu chestia asta da nu te ingrijora ca nu e nimic grav, si in plus dupa 18 ani iti vine pe o anumita data, si nu cred ca ai 18 ani