| RedRose1 a întrebat:

am o problema : cand descarc un gif imi apare descarcata doar o poza nu gif-ul. imi puteti spune care e problema si ce pot sa fac sa pot descarca gif-uri? FUNDA*

3 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Http://www.dougknox.com/xp/fileassoc/xp_giffile_fix.zip descarca asta de aici dai yes apoi dai un restart si incearca si zi-mi daca so rezolvat problema.

| RedRose1 explică (pentru Drack550):

Acum salveaza fereastra de internet cu gif-ul. dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu folosesti programul potrivit pentru a deschide gif-uri.
Incearca sa le deschizi cu un player din pc-ul tau de exepmlu BS player sau Windows media player nu cu programe de deschis imagini.
Bafta!