| Iridinvest a întrebat:

am o problema cu o poza: dupa ce am facut-o cu telefonul, am salvat-o in pc, am pus-o la avatar, si am sters-o din calculator. sora mea a dat un simplu "delete" la imaginea din telefon, si iata cum am ramas fara poza laughing se poate face ceva, stiind ca o am in continuare la avatar? Merci anticipat; dau fundita! :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti salva, dar va fi micawinking.

| FastAndFurious a răspuns:

Doar asa: print screen cu poza la avatar, salvezi tot, deschizi iar printscreen, pui poza salvata, decupezi avatarul, il salvezi si maresti noul avatar cat se poate.

| xAlvin a răspuns:

O poti salva dar o sa se vada cum se vede la avatar mica

| greysfan a răspuns:

Cred ca stiu cum, dar trebuie sa ti-o trimit cumva... deci apesi de mai multe ori pe poza de la avatar pana cand se face mare. dupa dai pe butonul "prt sc" si o deschizi in paint happy