| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu telefonul: Nu pot sa-l conectez la PC prin USB.crying Am o problema cu ceva de genu` USB Mass Storage thinking Pot sa instalez de pe net chestia asta? Daca da, de unde?happy Multumesc!kisskiss

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Dupa conectarea la calc pe display iti apar cateva optiuni setezi data storage si-ti deschide cardul

| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Depinde si de telefon, sincer si eu am avut aceeasi problema si am rezolvat`o dupa mult timplaughing

Eu am LG-p500 si mi-a luat muulta vreme sa`mi treaca prin cap sa ma uit in carticica cu instructiunihee hee [Tot incercasem p net sa vad daca e ceva de instalat... ceva de genu'big grin si nimiclaughing]

In concluzie.cauta in carticica cu instructiuni pentru utilizarea telefonuluibig grin Trebuie sa existe o rubrica cu acest subiectbig grin

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*