| Melii199 a întrebat:

Bună, am o problemă cu un băiat cu care vorbesc de un an și 2 luni. Nu am stat cu el, doar am vorbit și vorbim ca și Cum am fii intr-o relație... însă ieri a fost Într-un club s-a dat la prietena mea cea mai buna fiind biat coma. L-am sunat azi sa lămurim și l-am întrebat dacă lui îi drag de mine și a început sa rada sa îmi zică ca îl doare capul și ca vorbim altădată pe tema asta. Despre noi oricum lumea zice ca stăm împreună deoarece când ne întâlnim prin parc ne comportam ca atare.
Deci, își bate joc sau îi prea rușine sa recunoască?

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu prea inteleg, ori sunteti impreuna ori nu. Cum doar vorbiti de un an si 2 luni? Ori te referi ca ai o relatie cu el dar inca nu ti-ai inceput viata sexuala? Ca si asta tot relatie este, si ar trebui sa fie serios. Daca era beat si nu stia ce face... poate ca nu a fost cu intentie sa se dea la prietena ta, dar gandeste-te daca il vrei pentru tine pe viitor, sa bea sa faca ce il taie capul apoi sa vina acasa cu scuza ca a fost beat. Alege-ti un baiat care sa te merite, care sa te respecte.