| PBFANMichaelScofield a întrebat:

Buna TPU,
Astazi va voi spune despre o fata pe care o plac.
Ieri era vorba sa ne intalnim in parc si nu a mai venit si am stat si am asteptat o ora si dupa mi-a spus ca e racita.Am inteles, astazi iarasi am asteptat o dar am intrebat de dinainte daca vine asa ca i-am luat un trandafir si m-am asezat pe o banca.Am stat vreo 30 de min in care ea imi spunea sa o astept ca e in autobuz s-a.m.d si dupa o intreb de ce intarzie asa mult la care ea imi spune"Nu mai pot veni" din cauza ca iesise cu verisorsu ieri pe care nu l suporta fratisu vitreg si uite asa pe ea a pedepsit o si eu am stat ca prostul in frig sa o astept.De vorbit o sa mai vorbesc cu ea dar vreau sa stiu ce ati face voi in locul meu, este o fata frumoasa si cu suflet bun doar ca a avut unele perioade mai proaste de e un pic rece cu mine

4 răspunsuri:
| LostForForever a răspuns:

Poate chiar avea treaba spune-i ca te-ai supărat pe ia și dacă chiar o iubești cu adevărat și o placi cu adevărat Nu poți sate superi pe ia sau săi porți ură ce simți tu cu adevărat pentru ia in tot deauna va rămâne acolo in inima ta și in sufletul tău eu spun așa săi spui ce simți tu cu adevărat pentru ia așa cum poți tu cum sti tu in felul tău de a fi și afli adevarul

| elennax a răspuns:

Prima oara e o intamplare, a doua o coincidenta, a treia e intentionat. Mai incearca putin, daca te lasa iar cu ochii in soare inseamna ca nu e interesata. Este foarte bine ca intelegi faptul ca a avut o perioada proasta, dar ar trebui sa fie sincera.

| Anna71 a răspuns:

Bună. Sunt sigură că știa că e răcită dinainte să accepte să vă vedeți, și totuși te-a pus să o aștepți. Ok, se întâmplă o dată, a doua oară un alt eveniment urmat de o scuză prostească. Nu cred că fata respectiva e sigură ce vrea cu tine, așa că nici nu te vrea, nici nu te lasă. Dar dacă voia ceva serios cu tine și chiar era interesată, ar fi încercat cumva să vină, altfel măcar să nu te amăgească degeaba.

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Nu ești în opțiune numărul 1 a ei. Mai acordai, dacă și atunci intervine o situație neprevăzută lasă balta ca nu merita