| LeGaL a întrebat:

am o problema cu windowsu la calculator.
am instalat de curind windows 7 ultimate si acum imi cere activarea lui. ma ajuta cineva cum sa o fac?
funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu ai mai citit si tu pe google ca daca nu ai windows cu licenta originala, trebuie sa-i inchizi update-urile?! Este primul lucru care trebuia sa-l faci. Acum foloseste un loader pentru activarea lui cu o licenta noua ->>>
Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503 | 7.5 MB (functioneaza pentru toate versiunile de Windows 7 / Vista / 2008R2 2008 /si pentru Office 2010 )
In primul rand inchide update-urile! (start->panou control->sistem de securitate ->windows update->click pe ''modificare setari'' (stanga sus)->aici in fereastra aceea lunga selectezi ->Nu se cauta niciodata actualizari (Nerecomandat)->click ->OK!
Acum activeaza windows-ul tau cu Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.503 | 7.5 MB de aici
Download link: http://tiny.cc/2j4wm
Asa arata loaderul(cheita) http://img11.nnm.ru/1/2/0/5/5/d2db3f22cdb3ed925db78e330c0.jpg
Recomandare:
1.Inainte de folosire loader deconecteza-te de la internet si deconecteaza toate dispozitivele care sunt conectate la calculator in afara de mouse si tastatura
2. Executa loaderul (ultima actualizare a programului a fost pe 28-08-2011.)
3, Da un restart la computer.

Bafta!

1 răspuns: