| anonim_3132 a întrebat:

Buna am o problema big grin imi place un baiat...cred ca ne placem reciproc...cand ne vedem ne sarutam, dar cand vorbim pe mess sau asa nici nu zici ca ne placem, adica mi se pare ca e cam distant cu mine...si eu ca sa nu ma fac de rusine sau sa zica ca sunt disperata incerk sa par asa distanta... ce sa fac? nici nu stiu daca suntem impreuna:-s si nu stiu cum sa il intreb...ati mai trecut prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu-l cunosc, dar i-as ura sincere felicitari si toata stima mea pentru el.
Ce tot atata messenger bai generatia McDonald's? Viata... imbratisari, uite ce ziceai tu... "sarutari"! A? Nu suna mai stimulent, mai viu, mai cu fluturi?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Wow. Tu te saruti cu oricine care vrea asta?laughing
Vorbeste cu el, ce-i asta?! Sunteti sau nu?happy

| HBK a răspuns:

Nu ar putea sa-si exprime sentimentele si atractia fata de tine prin messenger. Vorbesti cu el deschis si ii spui ca vrei sa stii ceva concret.

| Oanny a răspuns:

Cel mai bine este sa discuti cu el.Vezi ce simte pentru tine.De la el afli mult mai multe, noi nu te putem ajuta daca nu il cunoastem pe potentialul iubit al tau. Daca va sarutati pe gura atunci, sigur sunteti impreuna(sau asa saluta el toate fetele?). Prin discutie poti rezolva multe probleme.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing doamneee
cum adica "nu stiu daca suntem impreuna"
sunteti sau nu?