| Denyyy888999 a întrebat:

Am o problema. Deci acum doua saptamani un coleg a avut ideea sa facem un cont de Instagram al clasei. L-am facut dar nu am postat nimic pe el ci o colega a facut-o. Unui alt coleg nu i-a convenit deci ne-a pus sa il stergem dar avand in vedere ca nu stiu cum doar l-am lasat asa si m-am deconectat. Astazi nu am fost la scoala si am aflat ca in ora de romana s-a vorbit despre mine. Toata lumea spunea ca ma uraste si ca pe acel cont postez chestii probabil doar ca sa o faca pe diriga sa nu ma placa. Eu nu le-am facut nimic. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Fancyuiop a răspuns:

Le explici treaba, ștergi contul și îi ignori.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nimic.
A! și să ștergi grupul ăla. Cine vrea, să-l facă și să și-l asume.