| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o problema destul de mare! Nu mai pot schimba avatarul la messenger, orice as face ramane cel vechi.Nu merge cu reinstalatul mess-ului sau cu restart la pc.Sunt sigura ca problema provine din calculator, ce ar trebui sa fac? [funda evident!]

Răspuns Câştigător
| Blanky a răspuns:

Asa e si la mine chiar acum...o fi ceva de la internet, ca de la mess n-are cum ca eu l-am instalat inca o data chiar azi. Pe la 4 mi s-a oprit netu, nu stiu dk, dar afara era o ploaie mare si poate so fi dereglat ceva. Nici varamea nu poate sa-si schimbe avt...deci e de la aia cu Akta. Hai sa asteptam si sa speram ca o sa fie bine.

2 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Am si eu aceeasi problema O.O e de la mess' dar mi s-a mai intamplat thinking:-s se rezolvade la sine ^^ o zi buna >big grin

| cristina4love a răspuns:

Pai nici pe la Craiova nu se schimba deloc.laughing)