| flop a întrebat:

De ce nu merge avatarul de la id'ul de messenger?
Nu il mai pot schimba si am dat restart' si degeaba x(.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si mie mi se intamplafrustrated
Acum...lasa`l si tu asa pana mainewinking

| Daisy. a răspuns:

Nici eu nu-l pot schimba x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza si apoi reinstaleaza messengeru`hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza YM si reinstaleazal si ''sar'' putea sati mearga

| adelle23 a răspuns:

@flop : este de la yahoo, nici mie nu imi merge. Probabil ceilalti useri pot sa isi schimbe avatarul, dar daca tu de exemplu il schimbi des si ei nu, poate de asta. si eu il schimb des. Mai asteptam, sigur e de la ei. Din ce in ce mai multi se plang.probabil va ajunge si pe la yahoo.

| nd1v1d a răspuns:

Nici mie nu imi merge sad si de o saptamana si ceva e asa straight face probabil sa fie vreo eroare de la Yahoo...

| flop explică:

Am putut pana la urma sa schimb avatarulhappy
am asteptat pur si simplu':d, multumesc pentru sfaturi:*