| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o problema destul de mare, zic eu.hee hee Vara trecuta, am stat cu un baiat...ne-am despartit, dar am ramas foarte buni prieteni. Weekendul trecut, am stat afara.nu eram decat noi 2 si inca un baiat. S-a jucat in parul meu, si am stat intre piciorele lui(stiti, cand te ia cineva pe la spate). si m-a luat in brate...Eu l-am lasat, pentru ca tin la el si stie asta prea bine.Toate bune si frumoase(a fost km nesimtit, mi-a pus mana pe sani, dar l-am lasat, dar nu stiu dcthinking). ziua cealalta pune poza la avut cu alta fata si imi spune ca seara trecuta a fost doar o gluma si ca asa a simtit el.am plans o seara intreaga. ce-i de facut?
si in plus, mi-a spus ca sunt singura tocilara din gasca noastra(am 10 pe liniesad). si a spus ca o sa ii conving pe toti sa nu mai vorbeasca cu mine
ce sa fac?

un sfat va rog!:*

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

E un nesimtit la fazele astea. Dar partial e si vina ta, pentru ca nu ar fi trebuit sa-l lasi sa faca ce vrea cu tine, desi inteleg ce simteai si stiu cat e de greu sa rezisti in asemenea situatii...
Ce e rau in a avea 10 pe linie totusi? Dimpotriva, e un lucru mare, nu cred ca toti sunt in stare de asa ceva, asa ca nu pune la suflet faza cu "tocilara"... De fapt nu pune la suflet nimic din ce ti-a zis si incearca sa treci peste, pentru ca altfel nu reusesti decat sa suferi inutil...
Ia incearca tu sa-l tratezi cu indiferenta in urmatoarea perioada, sa vezi cam ce reactie are. Daca isi cere scuze pentru ce a facut si iti demonstreaza ca ii pare rau, poate merita sa-i mai acorzi o sansa sa-ti fie prieten, daca nu. e marlan si-atat. Nu asa te comporti cu o fata!
Asadar tu fii in continuare sigura pe tine, nu te subaprecia si treci peste relatia cu el; mergi mai departe si sa-ti gasesti pe cineva care stie sa te respecte si sa te aprecieze!

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ce penibil e acest baiat, in plus e si nesimtit, chiar nu merita atentia ta; adica tu tii la el si el se comporta asa cu tine, iti spune ca a fost doar o gluma si ca esti singura tocilara, e urat din partea lui.
Nu mai vb.cu el, fi indiferenta cu el, ignora-l, nu il baga in seama, uita-l! Nu merita sa vb.cu el, nici sa il saluti nu merita, de ce sa ii convinga pe toti sa nu mai vb.cu tine, ce are el cu tine, ce i-ai facut sa se poarte asa?>
Deci, nu fi trista, acest baiat nu te merita, ca face treburi din astea e clar ca nu are rost sa iti bati capul cu el, meriti ceva mai bun.

| fluturas a răspuns:

Vrea numai sa te necajeasca si isi cam bate joc de tine happy oricum stai linistita ca nu o sa le zica la toti sa nu mai vorbeasca cu tine, nu cred ca o sa faca astawinking
ii cam nesimtit baiatu' straight face mai bine l-ai ignora si i-ai da pacewinking, totusi eu zic ca mai are ceva sentimente pentru tinewinking cat de cat big grin si o vrut sa vada cum reactionezi, nu-i da satisfactie, mai bine pari indiferentawinking
tocilara? oare cati stiu definitia cuvantului tocilar confused? chiar ma intreb straight face mda. invidie. ce sa faci straight face
ca sa nu recunosti ca cel de 10 ii mai bun decat tine, spui repede ca-i tocilar big grin, da-le pacewinking nu inseamna ca daca ai 10 pe linie stai toata ziua in casa si tocesti ( desi toti care nu-s in stare sa invete, cred ca cei de 10 invata 25 din 24 laughing tongue ) dar poti sa ai note de 10 si sa stii si cum sa te distrezi si sa profiti de timpul liberwinking
nu merita sa plangi straight face ii foarte nesimtit baiatu', mai sunt baieti. care cat de cat stiu sa respecte o fata nu sa-si bata joc happy
deci ignora-l, indiferenta doare.kiss

| un copil:x a răspuns:

A fost urat ceea ce a facut.Eu zic sa il ignori, pentru ca nu te merita, iar indiferenta doare cel mai tarewinking

| SeNyS a răspuns:

Pff crezi ca merita dupa ce s. a comportat asa? I-a gandeste. te u un pic.probabil e un tzanc ce se gandeste numy la s*x. Ignora. l indiferent de cat il placi nu merita.si inca ceva daca nu mai esti cu el nu ii mai da voie sa te atinga in anumite parti big grin, pentru ca probabil d'aia se si comporta asa cu tine crezand ca esti o prada usoarawinking! Succes

| BloodxD a răspuns:

@geanina1515
am 15 dragutawinking
si vroiam sa explic ca sa inteleaga tot omu`...
nu ma refeream la c crezi ustraight face

| xAndro a răspuns:

Ii este ciuda ca numai este cu tine; d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"(stiti, cand te ia cineva pe la spate)"
Ce, ma?laughingCati ani ai?