| anonim_4396 a întrebat:

am o problema
Iarna trecuta am fumat nu stiu daca am fumat o tigara intreaga dar am fumat si acum trebuie sa fac niste analize si o radiografie pulmonara si nu stiu cum sa fac sa nu se vada in radiografie si in analize. Daca stiti va rog sa imi dati si mie un sfat... Dau fundoii si la retu votwinkingwinking

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Nu o sa se vada nimic cred
poate daca apare ceva mic acolo si te intreaba mama spui ca niste priteni/colegi de-ai tai mai fumeaaza si cateodata mai stai langa ei
la mine asta era scuza cand fumam... DE CE MIROSI A FUM DRAGA
APAI MAMI IARA AM FOST LA PAUL SI PANA SA IMBRACAT MAICASA ( FUMATOARE INRAITA) A STAT DE VB CU MINE SI MA TOT INTREBAT CHESTII.
rolling on the floor
sper ca te-am ajutat

si inca ceva
nu te apuca de fumat pentru ca e o porcarie
eu am reusit sa ma las dar e destul de greu dupa ce prinzi gustul
... stiu stiu ca poate unii din gasca ta fumeaza si altii te vad mai fraiera ca nu fumezi si tu
dar nu lua in seama
NU TE APUCA DE FUMAT pentru ca e naspa rau. laughing
winking
Pa pa :*

11 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Nu`ti face griji, deoarece pe radiografie nu o sa se vada ca ai fumat o jumatate de tigara (oricum, asa a fost demult!). happy

---> Numai bine! puppy dog eyes

| mona a răspuns:

Stai linistit[sau linistita]ca nu o sa se vada absolut nimic la radiografie, iti garantez asta

| CoquineNoire a răspuns:

laughing hai ca m-ai facut sa rad
logic ca nu se vede fetita, de acum juma de an de cand ai tras cateva fumuri amarate.
dar nici daca ai fumat ieri, nu se vede.

| Blondamea a răspuns:

Daca ai fumat numai una stai calma ca nu ai dc sa iti faci griji se va vedea fff putin poate chiar deloc dar daca te intr dontorul sp sh u ca stau in spatiu ca fumatori

| star4all a răspuns:

Dupa atata timp nu se mai cunoaste asa ca stai linistita. Deci nu vad nici-un motiv sa iti faci griji.

| Tinutsa a răspuns:

Buna.nu cred ca o sa se vada la radiografie ca ai fumat o tigara dar pentru orice eventualitate bea mult lapte. sper ca te'am ajutat.happy funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e de iarna trecuta sigur a trecut si nu se va vedea nimic la analize.Stai linistitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bea lapte dimineata pe stomacul gol. Asa am auzit ca nu se vede.
Iar la radiografie, daca nu ai fumat foarte-foarte mult si de foarte multi ani nu cred ca se vede.

| Alina_4914 a răspuns:

Daca ai fumat ceva timp nu se stie daca s-a format ceva acolo... dar astea nu le poti ascunde fata de aparate... ca am avut un prieten care a avut aceeasi problema si nu a putut in nici un fel sa ascunda asta fata de aparate.
Asta e cam tott ce pot sa-ti spun.

| Sisi_6177 a răspuns:

Stai putin, daca ai fumat iarna trecuta nu prea o sa se vada in radiografie deci.

| Alx_Alex_1905 a răspuns:

Eu am fumat de la 9 ani si acuma am 13 ani am baut cam 1 litru si ceva de lapte pe stomacul gol si nu s-a vazut ca laptele iti albeste plamanii happy