| Ionescu417 a întrebat:

Buna am o problema imi place de o colega de clasa ce as putea sa fac sa o cuceresc cine are cele mai multe si cele mai bune idei primeste funda si vot repede va rog

Răspuns Câştigător
| Miruna04 a răspuns:

Buna! Cred ca poti apela la "old stuff". Cate o floare nevinovata in banca(nu trandafiri sau stiu eu ce, flori dragute, poate au parintii sau bunicii tai si te lasa sa rupi una), biletele simple in ghiozdan(dar nu cu dedicatii de dragoste, un simplu "ce faci?" este ok), incearca sa vorbesti cu ea in pauze, sa o rogi sa te ajute la teme, sau tu pe ea, daca poti. Cam astea sunt ideile mele. Dar te sfatuiesc sa nu o sufoci, totusi. La inceput fa chestii marunte, pentru a vedea daca ea te accepta si chiar daca te place. Succes!

1 răspuns:
| Sh4Dow a răspuns:

Prima data incearca sa vorbesti cu ea chestii, sa te apropii de ea, daca vezi ca iti raspunde e foarte bine, inseamna ca esti pe calea cea buna. Restul e usor happy. Sper ca te'am ajutat^^.