| sNoKeRR a întrebat:

Salut.imi place de o colega de clasa ft mult mult... cum as putea sa o cuceresc?!

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Fa`i complimente tot timpul`l cand o vz baga`te in seama q ea si incearca sa t`apropii de ea iar mai tz propuneii sa iesiti undeva si spune`i ce simti pentru ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la un suc
Nu fii insistent.
Nu fii dependent de ea.deoarece mereu trebuie sa ai un plan ''B'' daca nu vrea sa fie cu tine.
Fii tu insuti fara a iesi prea mult in evidenta
Bafta! Sa ma inviti la nuntalaughing

| Hopefree a răspuns:

Depinde...sunt multe metode dar cea mai tare dintre toate si sigur functioneaza dar atentie trebuie sa stii cum sa faci altfel nu merge si anume sa fii tu insuti, natural si spontan, vb cu ea despre un subiect pe care tu vezi ca o intereseaza dar atentie trebuie sa fii foarte atent si la gesturi si mimica ei ca sa iti dai seama daca discutia ii convine ori nu. Apoi fi primul in ai spune de ori cate ori ai ocazia ce calitati vezi la ea fara sa iti fie rusine deoarece la unele fete le place sa nu fi rusinos si sa iti spui parerea.Asta nu este un lucru rau,iar apoi in ultima faza dupa ce esti convins ca ai cucerito,bineinteles trebuie ceva timp dar trebuie sa fii rabdator si sa te consideri mereu un invingator, poti sa treci la etapa cea mai grea si anume sa ii spui cumva, prin gesturi sau prin mesaje sau cum tie mai usor ca o placi.Nu uita, daca ea te refuza nu devenii insistent dar totusi pastreaza legatura si considera ca nu ai pierdut inca.Ideea ii sa nu te dai batut repede pentru ca numai asa iti demonstrezi iubirea.Ok prietene ma bucur daca te-am putut ajuta. FUNDA?:p happy