| Larisa_5606 a întrebat:

Am o problema.Imi place de un baiat de la mine din clasa, chiar daca suntem ca soarecele si pisica ne batem de injuram si toate astea eu tin la el, dar astazi el mi-a dat o flecma ma scuzati de exprimare dar nu stiu cum sa zic astfel.
El tot incearca sa se bage in seama cu mine dar nu stiu daca ma place pentru ca ma gandesc ca daca ma placea nu mai facea asta.
Un sfat ceva?
Multumesc

5 răspunsuri:
| Aliosha a răspuns:

Daca te-a scuipat eu cred ca nu merita nici sa te uiti la el.Nu cred ca ii place de tine daca se comporta asa, chiar daca, sa zicem ca ii place si prin aceste tachinari vrea doar atentie de la tine nu te scuipa niciodata.
Parerea mea happy

| Larisa_5606 explică:

@Aliosha.Da, la asta m-am gandit si eu prima data insa nu stiu sincer.Multumesc mult:*

| oo4099 a răspuns:

Daca a indraznit sa te scuipe cu siguranta nu merita o prietena ca tine!
Parerea mea!
Una e tachinatul, dar alta e sa te scuipe! Chiar daca pana la urma urmei s-ar putea sa te placawinking

| Rurix a răspuns:

Eu una cred că băieţi mai răutăcioşi şi nesimţiţi sunt de fapt timizi şi le e ruşine, bine. nu toţi. Uni sunt aşa că sunt prost crescuţi.
Ar trebui să îi zici într-o zi că îţi place de el, doar nu o să stai până termini şcoala sau cât o să îl placi aşa... Vezi să fi serioasă ca să nu te ia la glumă laughing
Cel mai bine e ca tu să îi marturiseşti şi el când va vedea că eşti curajoasă o să o facă şi el. Noroc!; D

| Catalinho10 a răspuns:

Mai, se spune ca cei care se tachineaza se plac... deci cine stie poate e ceva tongue