| Larisa_5606 a întrebat:

Am o problema.Imi place de un baiat de la mine din clasa, chiar daca suntem ca soarecele si pisica ne batem de injuram si toate astea eu tin la el, dar astazi el mi-a dat o flecma ma scuzati de exprimare dar nu stiu cum sa zic astfel.Ps! Nu mi-a dat-o direct fata in fata ci incerca sa ma scuipe de la alt etaj, in fine.
Un sfat ceva? Multumescc

El tot incearca sa se bage in seama cu mine dar nu stiu daca ma place pentru ca ma gandesc ca daca ma placea nu mai facea asta.

Un sfat ceva?

Multumesc

7 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Eu nu prea as crede ca te placelaughingdoar incearca sa fie cool.si pare destul de prostut! si tu ar trebui sa-ti dai seama

| MoonLight a răspuns:

E un proc si un magar! cum sa te scuipe? astea sunt apucaturi de taran! in locul tau nu l-as mai baga in seama... daca as fi in locul meu i-as da o bataie buna sa isi inghita flegma aia cu totul rasa lui de nazist fascist!

| Reek54 a răspuns:

Mda...sunt anumite "glumite" care sa se accepte...dar sa te scuipe. asta da dovada de cei 7 ani de acasa, si din ce familie provine.
Parerea mea e : cauta pe altcineva.

| Dox a răspuns:

Da, uita`l

| JustMe6996 a răspuns:

Daca incearca sa vb cu tine in particular sau te baga in seama de prea multe ori inseamna ca te place si vrea doar sa para mai cool in fata ta pentru al placea si u. daca tii la el intreaba-l nu fii rusinoasa

| GabrielaBoss a răspuns:

Scumpo.nu stiu ce sa zic.Sti cum se zice:''BAIETII NU RECUNOSC TOTUL'' cand te tachineaza un baiat inseamna ca te place.Acum gandeste`te logic. Poate s`a enervat pe tine zic si eu.Acuma nu vreau sa iti fac sperante dar ia in calcul si varianta mea. Uite sfatul meu:Tu mai incearca.Nu renunta ca ti`o iau atii inaintewinking straight face

| denisa_7259 a răspuns:

"ti-a dat o flegma"?
eu zic sa il lasi naiba sa isi vada de prostiile lui ca e chiar nesimtit sau daca poate face asa sa se dea mare in fata prietenilor si chiar te place...incearca sa ii dai de inteles ca il place