| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema, locuiesc in Anglia de câteva luni și sunt anul 9... de câteva luni am început sa plac un băiat de culoare. A aflat și după am tot început sa ne zâmbim, sa vorbim...
După vacanța de Crăciun prietena mea la întrebat dacă încă ma place și a spus ca da.
După din nou am început sa ne zâmbim și chestii.
Apoi dintr-o data s-a stricat tot, nu ne mai zambeam nu nimic.
Apoi am plecat in România și după m-am întors înapoi la școala. La fel nimic.
Acum îl tot prind cum se uita la mine, acum câteva săptămâni eram pe hol și l-am vzt ca vine m-am uitat la el mi-am întors privirea apoi ma uit iarăși la el și îl prind ca se uita la mine, când m-a vzt ca l-am văzut și-a întors brusc capul.
Nu mai înțeleg nimic am plâns toată seara nu pot sa intelg. Eu cred ca ma place, dar in același timp cred ca nu. El nu prea știe engleză, e portughez și am uitat sa Menționez el e anul 10
Nu pot sa îmi dau seama dacă ma place sau nu HELP

1 răspuns:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Vorbeste cu el si vei afla! Intreaba-l ce face! Pune-i o intrebare gen unde e nu stiu ce sala de clasa., dar eu cred ca te place