| Roxannna18 a întrebat:

Acum câteva luni am cunoscut un baiat de la mine din oras. Vorbeam inainte doar pe Instagram. Insa acum câteva zile iesim in fiecare zi cu grupul. Mereu m-am simtit atrasa de el. Insa nu stiu ce simte.
Adevarul e ca mereu ma tachineaza. Când are oportunitatea ma atinge si sta langa mine, aproape cu capul pe umărul meu. Odată l-am prins ca se uita la mine in timp ce eu eram tacuta. Nu am zis nimic.
Azi am iesit din nou si de doua ori s-a uitat la mine in ochi in timp ce cei din grup vorbeau si mi-a zâmbit.La ultima privire m-am uitat la el si i-am zâmbit iar el a dat din cap zâmbind. Am întors privirea pentru ca o prietenă si-a dat seama.
Adevarul e ca nu stiu ce sa cred... ma place oare sau nu??
Din cate am inteles prietenul nostru in comun... ma place. Voi ce parere aveti?! Dau funda

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pare ca da. Iesiti si voi singuri mai des si vedeti ce iese.

| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem nici o parere, pentru ca nu-l cunoastem.
Daca te place, va veni el sa-ti spuna.
Daca nu te place, nu va veni!

| sierra1 a răspuns:

Dar ție de care-ți place?

| Roxannna18 explică (pentru sierra1):

Băiatul care ma privise. Nu de prietenul nostru in comun.

| sierra1 a răspuns (pentru Roxannna18):

Intră in discuție cu el și din aproape în aproape vedeți ce aveți în comun și cum rezonați unul la celălalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pãi cum de nu sti sa sa crezi? Nu e logic...