| vLaD_9621 a întrebat:

am o problema mi-am cumparat steam prin sms de la unu ma rog si ala nu vrea sa imi deie codu de verificare nu stiti cumva cum pot sa schimb parola fara acel cod rog pe cei care stiu despre ce e vorba saimi explice pas cu pas,

2 răspunsuri:
| SkyIsTheLimit a răspuns:

Nu ai cum sa iti cumperi steam, este un program free.Ti-ai cumparat Counter-strike 1.6 poate.fa-te mai explicit pentru a putea rezolva problema.sunt mai multe coduri la mijloc.

| vLaD_9621 explică:

Am steam cu cs 1.6