| LikE a întrebat:

Salut, cum pot sa schimb email de la un steam fara codu de verificare, e furat, dar nu stiu cum sa schimb codu, pentru ca codu ii apare in emai lui help!

6 răspunsuri:
| quickly a răspuns:

Pai nu poti sa faci asta, poti sa-i schimbi email-u aluia daca esti intrat pe steam.

| quickly a răspuns:

Pai daca e prieten cu tine ala, zii sa-ti dea parola sa vezi ceva pe id-ul lui, daca nu gaseste metode pe net sa-i spargi id-ul de mess!

| LikE explică:

Pai sunt si imi cere un cod de confirmare pe care il are el pe email

| Like97 a răspuns:

Eu stiu sa te ajut! da-mi da-mi add la alexisonfire2012 si vb acolo

| Like97 a răspuns:

Nu ia id meu si iti voi fi de ajutor!