| anonim_4396 a întrebat:

am o problema si nu prea gasesc o solutie pentru ea. m-ati putea ajuta va rog... Imi place un tip super mult e exact asa cum imi doream sa fie... si dupa conversati si suparari nu ma m-ai bagat in seama vreo luna chiar 2 acum d cateva saptamani tot intra cu mine in vorba...si intr-un final mi-a pus intrebarea capcana, dar a sunat cam aiurea a fost ceva d genu"u...stateam asa si ma gandeam... tu ziceai ca nu ai prieten, eu...singurel...ce ar fi daca am incerca sa stam impreuna? ce zici?"... p moment am inceput sa rad apoi mi-am dat sama ca trebuie sa-i raspund si i-am spus ca o sa ma mai gandesc. A 2 zi i-am sp ca ar fi mai bine pentru moment sa iesim ca prieteni fara nici o obligatie ca sa ne cunoastem mai bine, a fost d acord...cam asta e in mare povestea inca nu am iesit... poate maine seara...acum am o problema nu stiu c sa cred el vr sa iasa cu mine doar pentru ca e singur sau ca ii place de mine... Mi-a spus in nenumarate randuri ca sunt draguta si se mira ca nu am prieten, dar nu stiu c sa cred, ca el d mult vrea o prietena si era suparat deoarece nu-si gaseste... oare m-a intr p mine ca sa-si umple un gol sau pentru ca ma place... voi c credeti? aaa si mai e o problema mi-e cam rusine sa ies cu el in vazul lumii pentru ca e mai slabut el din fiere si cei care il cunosc zic ca e un betiv..."mai si fumeaza... si nu sunt sigura d asta dar crd ca e si cu vreo 23 cm ma pitic ca mine...

Răspuns Câştigător
| oana_4978 a răspuns:

Nu cunosc baiatul dar din ce mi-ai spus daca esti fata serioasa nu este pentru tine. Daca are probleme cu alcoolul e logic ca nu e un baiat serios.Numai faptul ca ti-a spus ca " se mira cum o fata asa draguta ca tine nu are prieten" ar trebui sa iti dea putin de ganditpt ca dupa parerea mea asta e una din jalnicile replici ale baietilor de agatat. Dupa parera mea fiind o tipa putin mai directa, tipul in cauza nu vrea ceva serios si vrea sa stea cu tine doar ca sa aiba si el prietena pentru ca dupa cum ai spus "nu-si gaseste"prietena si te-a vazut un pic "slabuta"si a profitat de tine... sper sa nu te supere parerea mea dar cam asta cred. Poate ca ar trebui sa discuti deschis cu el si sa vezi cat il duce capul, Bafta!

2 răspunsuri:
| bianka_5500 a răspuns:

Nu te lega cu el, deci ma deranjeaza faptul ca dupa vreo 2 luni cum nu ati vb sa trezit si deja vrea sa se intilneasca cu tine, profita draga, dal dracului, si alcoolul si fumatul deci dau de intles ca nu e un tip serios,, si nici de relatia voastra nu se atirna,, si chestia cu fizicul cai cu 23 cm mai josutz decit tine,, pe mine ma streseaza nu stiu cum pe tine, deci eu as spune nu,,, succes sper s faci alegerea potrivita.=*

| RalucutsSaa a răspuns:

Din cate ai zis nu prea conteaza faptul ca este mai mik de statura decat tine ca fumeaza si ca bea nu te`ar afecta pe tine da daca nu te-a bagat in seama 2 luni si dupa s`a bagat in seama cu tine ca vai domne acum ii place de tine NU ARE CUM profita. asa ca stai in banca ta si lasa`l sa vada ca nu are sansa la o fata ca tine