| KellyK13M a întrebat:

Am o problema.toata lumea imi spune ca sunt frumoasa dar eu nu cred asta pentru ca am cu 6-8 kg in plus decat trebuia si cred ca niciun baiat nu ma place din cauza asta... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Poi nu cred ca esti chiar urata daca au zis prietenele tale ca esti frumoasa,dar asta nu conteaza asa de mult pentru un baiat, conteaza cum esti in interior :asa ca nu-ti mai fa complexe, ca vei gasi un baiat care sa te placa cum esti uwinking funda?big grin

2 răspunsuri:
| scr8mby a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi mai sigura pe tine. Daca toata lumea iti spune ca esti frumoasa, inseamna ca esti. Si daca un baiat te place, te place si cu 6-8 kg in plus, daca e destept si de treaba daca nu, inseamna ca nu merita sa suferi pentru el. Funda?

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Uh ar trebui s fii nepasatoare... daca prietenele tale iti spun ca esti frumoasa ar trebui sa le crezi. Dar totusi nu toati prietenii sunt d incredere asa ca ai grija. Deci sa revenim. Toatha lumea e frumos sau frumoasa in felul lui d a fii ( cum a si kntat Lady Gaga- Born This Way ). Fiekare s-a nascut asa cum a fost sa fie... Si iti zic eu ca nu conteaza daca esti gras / slab alb/negru urat sau frumos. Eu sincer. pentru mine conteaza cel mai mult interiorul. Personalitatea e mult mai importanta decat aspektul fizic;]. Ai incredere in tine fii mandra pentru ca esti asa. Daca cineva iti va spune ca esti urata; n-ar trebui sa o crezi / sa-l crezi probabil e geloasa p frumusetea ta happy. Fundita/? :*