| LAURCOXY a întrebat:

am o relatie de 4 luni jumate cu prietena mea. Ea este cam rebela si se baga in seama cu baietii.Ne desparte o distanta mare si ne vedem rar. Ce sa fac sa nu mai fiu asa gelos.pana la urma ea cat de mult m-ar iubii nu cred ca mi-ar spune daca m-ar insela sau nu. Vreau niste sfaturi plsss dau

1 răspuns:
| stefana25 a răspuns:

Ai incredere in ea! Incearca atunci cand va vedeti sa fii iubitul perfect si nu o sa vrea altceva, ci o sa viseze la tine mereu.