| deea2sabau a întrebat:

am observat de multe ori, este un baiat care se uita isistent la mine, imi trage cateva priviri pe furis si prietenii mei mi-au spus de multe ori asta, mentionez ca nici nu am vorbit niciodata cu elhee hee, oare de ce?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Măi, înainte să îţi faci iluzii că te place sau altceva, mai bine încearcă sa afli mai multe despre el, să îl cunşti. Dacă ai vreun prieten sau vreo prietenă care îl cunoaşte spune-i sa te prezinte lui.Dar mai bine aştepţi să facă el primul pas. Dacă te place, va face mai mult decât să te privească.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi mai multe motive. Alege tu unul la intamplare. Care iti convine tie mai tare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că îi place de tine.