| oanaoana1995 a întrebat:

imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine el stie asta cred. a m vorbit odata pe mess si i-am spus ca-i dragut si altele.la scoala o inceput sa ma salute si se uita uneori foarte insistent. a ma saluta doar cand nu este cu prietenii sai in preajma, in preajma acestora se uita pe furis parca sa nu-l vada ei. mai vorbim pe mess pe chat da doar atunci cand ii scriu eu.
trebuie sa mai spun ca are 17 ani si ca este foarte timid si din cate stiu eu nu a avut nici o prietena pana acum. Oare ii este frica sa aiba o prietena?

2 răspunsuri:
| Alex10Rujan a răspuns:

1.Ii e frica sa nu il vada colegii daca zici ca esti cu 2 ani mai mic si 2. Da este timid

| Clona18 a răspuns:

Daca se uita pe furis la tine cand ii cu prietenii pote sa-i fie frica sa nu faca prietenii lui baza de el, sau poate sa fie motivu ca e timid si nu stie cum sa-ti spuna ca ii place de tine, poate se gandeste ca daca ti-ar pune o intrebare sau ceva o sa-ti schimibi comportamentul fata de el sau poate ii frica sa nu iti bati joc de el pentru ca ti-a spus ca ii place de tinewinking.