| RapBim a întrebat:

Am parul lung si foarte cret si as vrea sa ma tund scurt. Ce tunsoare imi recomandati avand in vedere ca parul meu e foarte cret?

Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Si eu am parul cret, mie una imi sta mai bine cu el lung, ai putea sa ti-l lasi lung pentru ca e scurt si arata urat si din moment ce e cret nu poti sa-ti faci nu stiu ce tunsoarehappy

4 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Sa nu faci prostia sa il tunzi!

| BlackAndWhite1 a răspuns:

La persoanele cu parul cret cel mai bine ar sta sa fie lung. Nu-l tunde. Poti sa iei un pic din varfuri dar nu mult mai bine il indrepti si gata

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Daca vrei sa te tunzi ai putea incerca ceva mai scurt decat il ai acum. nu foarte scurt astfel incat parul sa o ia razna, cam putin mai jos de umeri. Daca tot vrei sa fie o schimbare.

| catapinguu a răspuns:

Având în vedere că e foarte creț aș zice să nu-l tunzi. O să ai un "mop" în cap laughing. Sau ți-l poți îndrepta happy