| AnDutZzA020 a întrebat:

Am pe facebook o pagina, iar cand postez ceva vreo 61 de oameni vad postarea! Cum pot face sa vada toata lumea postarile?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Seteaza sa fie vazute public[undeva in dreapta sus]

| AnDutZzA020 explică (pentru mona):

Îmi explici te rog?

| mona a răspuns (pentru AnDutZzA020):

Intra la albumele foto sau la postarile tale si sub fiecare album este o,,steluta,,sau alta forma [depinde pe ce ti-s setate acum]daca dai click pe ea iti apare mai multe tipuri de setare... public,prieteni, personalizat, etc si tu da clic pe,, public,,, nu stiu daca ai inteles ceva de aici dar sper sa te descurci

4 răspunsuri:
| ๖ClaSSic a răspuns:

Poti seta sa fie vazute public...

| killeru22 a răspuns:

Incearca sa distribui postarile celor care au dat like.