| OHmyGosh a întrebat:

Am scris mai multe intrebari legate de acelasi subiect:un baiat.
Care am spus ca-l cunosc de mult timp si eram doar bff, nu iubiti, insa am inceput sa ne placem si sa fiu cu el...blah,blah! Si el atunci m-a invitat la film si imi era teama ca o sa vrea sa ne sarutam.
Dupa astea s-a intamplat ca sa ma sune sambata cand trebuia sa mergem la film si sa-mi zica, ca cica i-a zis o colega(cred ca de invidie)ca eu il insel pe el si n-am mai mers la film.Eu atunci am fost foarte suparata.Insa pe urma si-a cerut iertare si a zis ca nu a vrut sa-mi franga inima si ca a fost un bou ca a crezut-o pe aia si nu pe mine.
De ziua mea, care a fost nu de mult... mi-a dat cadou un foarte frumos inel de aur! I-am zis"nu trebuia.Vaii! Cum ai putut sa dai atatia bani?!", iar el mi-a raspuns ca erau doar banii pe care ii stransese el si s-a rugat de mama lui sa-l lase sa-i dea pe inelul meu.
Dupa scoala s-a intamplat:el m-a tras intr-un colt pe unde nimeni nu trecea si am stat de vorba cu el...tra-la-la,apoi parca fara sa vrem ne-am uitat unul l-a altul si m-am simtit cumva controlata de altceva si ne-am sarutat!
Intrebarea mea este:credeti ca ii place mult de mine si mi-a cumparat inelul ala din suflet sau doar ca sa se dea mare ca a avut bani pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| maryusuy a răspuns:

Hmm... Eu cred ca te place. Si cred ca si tu il placi mult. happy Incearca sa vorbesti mai mereu cu el pentru ca sigur ii va placea sa fi o persoana noua in viata lui.

5 răspunsuri:
| OHmyGosh explică:

Eu am 13 anibig grin si el e de varsta cu mine.

| Marius_5657 a răspuns:

Sigur ii place de tine, baga-l la pat laughing

| stefanel98 a răspuns:

Parerea mea este ca te place foarte mult. Eu am o prietena si i-am luat un colier de aur nu ca sa ii arat ca am bani ci ca sa il dau din inima. Eu nu sunt foarte mare ca varsta dar sunt sigur ca te place, nu dai banii pe un lucru degeaba mai ales daca il daruiesti cuiva, daca acel lucru era pentru el mai putea da bani pe degeaba dar daca era pentru tine nu cred. Bine sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa va intelege-ti bine.

| deeandre a răspuns:

Nu stiu... baieti asta ne fac sa ne punem atatea intrebari...cred ca are trebui sa iti ascultzi inima.desi deseori baieti cumpara lucruri pentru a se da mari.nu cred ca e cazut.si daca a recunoscut faptul ca a gresit(ceea ce majoritatea baietzilor nu fac) cred ca merita de la tine o sansa.:*

| Dia_4635 a răspuns:

Bah fata tu gandestilaughing? Cum sa se dea mare.doamnebatting eyelashes cati ani aibatting eyelashes cum sa nu te iubeasca?straight face