| irene_9807 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari pentru fanii,, The Vampire Diaries " :
1) Daca acum casa fratilor Salvatore este pe numele Elenei, cum a putut Katerine sa intre sa ii dea antidotul lui Damon fara sa fie invitata?
2) Credeti ca in sezonul 3 Damon si Elena vor fi impreuna?
3) Este adevarat ca Elena il va invinovati pe Damon de plecarea lui Stefan?

Răspuns Câştigător
| pisikutza a răspuns:

1.Pentru ca Klaus a muscat-o si i-a dat sangele lui si el fiind.sa i zicem varco-vampir nu functioneaza chestia cu invitatul in casa (asa cred)
2.Sa speram, eu vreau sa ramana cu demon pentru ca se vede clar ca o iubeste mai mult decat stefan
3.nu,nu cred.dar daca o face e.cam proasta pentru ca damon a riscat muult mai multe pentru ea decat stefan.dar ma rog, asta va fi alegerea ei.

6 răspunsuri:
| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Mda., intrebarea 1 e foarte interesanta..., poate ea va fi hybrid si nu are neoie de invitatie sau poate Elena o invitase...
2. Sper din tot sufletul, dar nu stiu, 50% la 50%.
3. Cel mai probabil va avea o iesire de genul asta, e si normal, dar isi va da seama in scurt timp ca de fapt a fost alegerea lui Stefan, iar Damon nu e vinovat ca a fost muscat, el dorea sa impiedice sacrificiul, adica tot sa o salveze pe Elena...

| Anca_9035 a răspuns:

1.Buna intrebare nu m-am gandit la asta banuiesc ca un daca un Original te constrange poti...asta ar fi singura explicatie...

2 poate...dar nu sunt sigura pentru ca elena il iubeste ps steafan oricat de mult ne-am dori sa fie cu damon

3 nu...nu cred deoarece cum a zis stefan ii era dator pentru asta...

tongue

| madalinaaxoxo a răspuns:

1. o interebare foarte buna. nici nu m-am gandit la asta.
2 asa sper... dar poate se intoarce stefan. poate reusesc sa-l omoare pe klaus
3 nu cred

| madalinaaxoxo a răspuns:

@ anca katherine luase verbina si nu mai putea fi constransa

| Crinaaaaa a răspuns:

Pai:
1.pt k daca mai tii minte damon sau nu stiu sigur cine a invitat-o atunci cand au cautat sa il omoare pe klaus au invitat-o inauntru pe katerine..nu e adevarata faza aia cu klaus ce a zis-o pisikutza
2.nu in sezonul 3 ci in patru cor fi impreuna
3.nu

| cristinaraluca a răspuns:

1 katrine a putut sa intri in casa fratilor salvatore finca e a fost muscata de Klaus si i-a dat sangele lui dde varco-vampir ei asa ca aceasta,, vraja"sai spunem asa nu functioneaza la varco-vampiri.
2 nu niciodata, elena va fi in continuare cu stefan si damon cu katrine
3 Nu nu o sa il invinovateasca finca elena in nainte de a pleca stefan i-a zis sa nu se se duca finca se va intampla ceva rau asa ca nu cred ca ca il va invinovatai
Acum ceva de la mine pentru fani THE VAMPIRE DARIES: sa ne gandeim bine DUpa parerea mea Elena e indragostita de ambi frati
Salvatore.Ea atunci cand Stefan a vrut sa nse sacrifice in locul prietenei ei aceasta il implorase sa nu o faca, Si acum cand damon e ranit sufera impruna cu el sa ne gandim un pic ELENA E INDRAGOSTITA DE AMANDOI dar sa recunoastem ca elena si stefan au mai multe in comun decat elena si cu damon. damon este o fiincta insetata de sange pe cand stefan a reusit sa renunte le aceasta obsesie pana in ultimul episod din sezonul 2 al filmului Acum pentru fani lui Damon ADIK irine si pisikutza si irene nu va suparati pe mine pentru ce am scris aasta e parerea mea imi pare rau dar asta e ceea ce cred despre acest personaj.