| hannibal a întrebat:

Buna am si eu de facut la romana o tema. trebuie sa spunem ce imi place mie la un baiat, portretul fizic si portretul moral. chiar nu am idei...sau cum sa incep...

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

In pricipal ma simt atrasa de baieti cu bun simt, care sunt totusi de treaba si amuzanti. Ar trebui sa fie mai inalt ac mine sau de aceeasi inaltime. Ador ochi "culoarea care-ti place", dar nu are nimic daca sunt alta culoare.
Imi plac tipi "blonzi" sau "bruneti", dar eu cred ca aspectul fizic nu este atat de important. Daca ne simtim bine impreuna si avem hobiuri comune totul este ok.
Acum depinde de imaginatia ta. oricum in aceasta compunere iti sugerez sa-ti folosesti si sinceritatea
MulTha BaFthA!

3 răspunsuri:
| Deer a răspuns:

Țin minte că și eu aveam de făcut ceva de genul, cele mai haioase au luat 10... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa scrii cum ti-ai dori sa fie un baiat(iubitul tau). poti sa faci o varianta mai clasica, cum ar fi el in viziunea mai multor fete...sau daca esti mai originala de fel, spune exact cum este el in mintea ta...incearca sa-l descri ca fiind perfect (nu ca ar exista asa ceva dar intr-o compunere de genul asta ai voie sa scrii ce vrei) sau poti sa ii scoti in evidenta defectele, dar mai subil. incearca sa creezi in mintea ta un baiat asa cum iti doresti tu, pe cara sa il descrii (nu este real, deci poti spune orice). succesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la o persoana pe care o placi si scrie de ce o placi