| bronetsyca a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.Deci problema este ca am umblat in setarile unui folder si l-am setat pe invizibil, dar imediat mi s-a repornit calculatorul si nu stiu ce s-a intamplat cu folderul dar nu il mai gasesc. Exista posibilitatea sa fie sters sau daca nu unde il pot gasi? multumesc!

2 răspunsuri:
| Alphawolf a răspuns:

Rezolvi problema daca intri in My Computer/Tools/Folder Option/View si bifezi Do not show hidden files and folders

| irbis a răspuns:

Invizibil inseamna ca nu il mai vezi, de asta nu-l mai gasesti. Folderul este inca acolo dar este INVIZIBIL.