| Flow_3035 a întrebat:

am nevoie de ajutor Am o problema cu calculatorul! Nu stiu ce s-a intamplat ca sunetul in casca merge si in boxe nu si am vazut si setarile si nu stiu ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca ai conectat bine firele la unitate.

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Ti so ars boxele

| xJuliusx a răspuns:

Verifica daca boxele sunt alimentate cu tensiune. Daca nu ai cu ce masura, macar atinge cu degetul mufa jak, si asculta daca in boxe se aud mici pocnituri. Daca nu se aude nimic ai probleme cu ele si necesita sa le duci la reparat. Poate fi un cablu intrerupt sau mufa ce nu face contact sau mai rau, ars finalul.

| raducmustiuc a răspuns:

Ai o problemă cu boxele nu cu calculatorul... e chiar aşa greu să-ţi dai seama?