| Andreeeeea_2521 a întrebat:

BunahappyAm si eu nevoie de ajutorul vostru
Sunt boboaca:d Si este un baiat la clasa a10a care nu-l intelegstraight faceDeci mereu cand ma vede pe hol sau in curte se uita dupa mine zambeste chestii d genu.Chestia asta am observat'o fara sa vreau
Acum cateva zile ne'am intalnit(eu si colega mea)la tramvai cu el si inca 2 tov de'ai lui Au intrat in vorba cu noilaughinginainte sa urcam in tramvai facea 1 dintre tov lui gen"uite fetele astea sunt cu noi in liceu"Iar dupa cand ne'am asezat pe scaune(eu cu colega)ei tot vb de noi chiar daca erau la o mica distantsa de noilaughingSi dupa m-a intrebat 1 tov de'al lui daca sunt cu ei in liceu si am spus da.Si era evident ca stie pentru ca altfel nu ar mai fi spus inainte sa urcam"fetele astea sunt cu noi in liceu"laughing
Si azi de exthinking a strigat 1 dupa mine si nu l-am bagat in seama ca aveam >treaba:"iar dupa striga 1 dintre ei uite baiatu asta vrea sa fie cu tine si nu am vazut de care spunea:-sSi mereu se uita dupa mine acel tip de care a inceput sa'mi placa

Sper ca nu v'am plictisitthinking Deci ce sa fac? Sa ii cer id'u?:-sSa ma bag in seama?thinking

2 răspunsuri:
| danny_5176 a răspuns:

Dece nu?thinking

| GeorgianaElena14 a răspuns:

Incearca sa vb cu el si sa vezi daca te place sau nu.Nu ai de unde sa stii daca e adevarat ce a zis baiatul acela.Atunci cand iti va spune baiatul respectiv daca vrei sa stai cu el.Atunci inseamna ca te plake.Nu-i arata ca il plaki ca dupa o sa creada ca esti obsedata dupa el, mai bine lasa-l pe el sa faca primul pas...Succes!