| elenutza7275 a întrebat:

Am si eu nevoie de caracterizarea lui Alexandru Lapusneanul. Daca o are cineva facuta bine trimiteti-mi-o pe mail girl_love_rock_ann@yahoo.com, pentru ca imi trebuie la bac, iar la clasa noi nu facem mai nimic.

5 răspunsuri:
| justagirl21 a răspuns:

Ti-o trimit eu, am facut-o pe cls a 7-a, acum is pe a-8-a dar imi va lua ceva sa o scriu...kisspupici!

| elenutza7275 explică (pentru justagirl21):

Ok, multumesc mult!

| elenutza7275 explică (pentru elenutza7275):

Astept mail-ul tau!

| justagirl21 a răspuns (pentru elenutza7275):

Te supi daca ti-o trimit peste cateva zile, ca am pentru sc un proiect la geografie, si chiar nu pot sa ti-l scriu, dar ai incredere, o sa- scriu saptamana asta, k?>>>puup dulce!-:*happy

| elenutza7275 explică (pentru justagirl21):

Nu crezi ca poti a faci o poza la ce ai de scris si mi-o trimiti pe mail. e mai simplu asa si nu trebuie sa scrii din nou...