| elena_4365 a întrebat:

Bunakiss, am si eu nevoie de niste sfaturi de la voi:nu stiu de ce imi este teama de sarut.De curand mi-am facut un prieten si eu tot aman acest subiect.Nu m-ai m-am sarutat cu nimeni pana cum, si el este primul meu prieten(mentionez ca am 18 ani), si nu stiu cum sa fac sa il las sa ma sarute, cum se apropie de mine cu buzele eu ma feresc sad si el se tot suparape minestraight face. Ce as putea face ca sa trec peste aceasta teama? cam nevoie de sfaturilove struck

6 răspunsuri:
| BadCliché a răspuns:

Heii Elena! Nu exista teama pentru sarut, ci doar emotii.Incearca sa ii spui ca ai emotii,iar el te va lua incet. Cum a spus si adelina, mie sa nu ii dai senzatia ca nu il placi. Spune-i in fata ca ai emotii cand vine vorba de sarut, iar cand momentul cel mare va veni lasate purtata de val. Succes :*

| Deni7 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca nu ai mai facut asta pana acum si sa-i spui sa te ia mai usurel pentru ca e prima oara.A doua oara nu cred ca vei mai avea aceasta teama. Sper cate-am ajutat.Succes!:*

| NyCoLeTaaa a răspuns:

Lasa-te purtata de val...o data si o data tot trebuie sa se intample lucrul asta(sa saruti), nu? bafta

| adelina_9598 a răspuns:

Pai...nu-tzi fie teamahappy Trebuie sa lasi sa vina totul de la sine...si ai sa vz ce frumos este!love strucklove struck Daca mai continui asa s`ar putea sa creada ca nu-l iubesti sau ceva de genu[am simtit-o pe "pielea" measad]

| elena_4365 explică:

Sorry pentru unele greseli dar m-am grabit cand am scrisstraight face

| elena_4365 explică:

Va multumesc mult pentru sfaturilove struck, si am sa va urmez sfatulove struck