| aliutza_8652 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am prieten f. f. bun pe care il plac dar problema e ca nu numai eu... Ma inteleg cel mai bine cu el dar simt ca il cam pierd dea lungul timpului. Ce pot sa fac? Dau Funda! ^.^+$:{

Răspuns Câştigător
| JustanApple a răspuns:

In primul rand daca il placi asa de mult trebuie sa lupti pentru el.cu atat mai mult daca exista si altcineva care il place. demonstreaza-i ca tii la el f mult ...asta cred eu ca trebuie sa faci.nu te da batuta

2 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Pai inteleg ca simti cal pierzi. De ce il pierzi? Si cum? Fa cumva ca imprejurarile care duc la separarea voastra sa dispara, nu stiu ce sa-ti spun sa faci si nici n-as face-o, numai tu stii ce e de facut.
Dar tu te temi ca n-ai putea sa duci relatia la un alt nivel pentru ca simti ca-l pierzi in favoarea altora? Ca am citit din nou intrebarea big grin

| SecretLove a răspuns:

El simte la fel?
De ce nu vorbesti cu el?big grin
Stie ce sentimente ai pentru el?
Descarca'te, vorbeste cu el. si cu ocazia asta te si lamuresti in legatura cu sentimentele lui :*