| andreeaelena93 a întrebat:

Buna:*am si eu o intrebare cineva a plecat in spania...si vrea sa isi tina cartela de orange i-am rencarcat-o cu 4 euro si ii ia 12 centi pe mesaj stie cineva optiune sau ceva care sa ii ia mai putin? mie imi ia din mesajele gratuite dar lui ii ia 12 centi.este vreo optiune care sa ii ia mai putin?

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, nu este, dar daca tu ai optiune activata, il suni tu, tie iti ia din minute, iar lui ii ia jumate din credit, despre mesaje, daca tu ii trimiti nu iti ia nimic decat mesaj atat, trebuie sa aiba roamingul activat, eu asa am procedat cu fiul meuhappywave