| Boticelu a întrebat:

BuNA...am si eu o intrebare
Credeti ca este un dezavantaj ca intr-o relatie baiatul sa fie mia mare ca fata d exemplu vreo 10 cm
Este sh cazul meu...ieriam iesit cu un baiat in oras sh am observat ca el este mai inalt camn. Adica eu am 1.70 sh el are 1.85 :-s.
Spunetiva parerea va rog.
P. s Este in clasa a10 :s

Răspuns Câştigător
| Silvya18 a răspuns:

Daca iubesti nu-ti mai pasa ce inaltime, culoare a ochilor (etc) are!
Prietenul meu e mai inalt decit mine cu 10 cm. il iubesc si asta nu conteaza.

3 răspunsuri:
| NiallsFutureWife a răspuns:

Dupa parerea mea asta nu e nicicum un defect

Adica e normal ca baiatul sa fie mai inalt, cand vrei sa va sarutati de exemplu:o sa te apleci u sa il saruti pe el? pai nu ca ar fi cam.ciudat.dar e normal ca baaitul sa se aplece sa isi sarute iubita. dupa parerea mea

Asta nu e nimic rusinos.Dar nu cred ca e rusinos nici ca fata sa se aplece.dar mai normal ar fi sa fie baiatul inalt

Si daca cineva gaseste ceva jignitor la raspunsul meu.imi cer scuze.nu vreau sa jignesc pe nimeni prin acest raspuns

Peace:X:X:X:*:*:*:*

| yourloveisroxy a răspuns:

Dragostea nu are nici varsta si nici inaltime cand iubesti o faci cu inima si sufletul.

| Fallen31 a răspuns:

Nu cred ca e o problema, de la 25 30 cm cred ca e putin observabil in rest cred ca este ok, e frumos ca baiatul sa fie mai mare.