| Piper987 a întrebat:

Buna TPU. As avea o intrebare. Am avut o relatie cu un baiat de 2 ani jumate, oare credeti ca intr o buna zi se va intoarce si va regreta ca ma pierdut?
Doar spunetiva parerea. Cat timp i trebuie unui barbat sa realizeze ce a pierdut?

12 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

E posibil sa da, posibil sa nu. Posibil ca se va mai gandi la tine, dar asta nu inseamna ca va regreta sau te va vrea inapoi. Asta este adevarul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aoleu... si chiar si daca ar regreta, probabil ca nu o sa se "intoarca".

| Emilian65 a răspuns:

Depinde de cauzele care au dus la despartirea voastra.

| Catrice a răspuns:

În viata asta sau în cea viitoare?hee hee

| Celcestietot a răspuns:

Se iau in considerare mai multe aici : cat timp a trecut de la despartire, din ce cauza v-ati despartit etc.

| VoidEternal a răspuns:

2 luni, 3 zile și 6 ore. #Doarmiamspusparerea

Depinde cum a decurs relația și mai important care a fost motivul pentru care a încetat. E posibil să devii o amintire nostalgică la un moment dat, să se gândească cu drag la tine și la timpul petrecut împreună, dar asta nu înseamnă neapărat că va vrea să vă împăcați. Tu vrei acum să reluați relația sau ai vrea doar să realizeze că a pierdut ceva bun și doar să regrete?

| Piper987 explică (pentru VoidEternal):

Am hotarat sa ma despart de el acum 3 saptamani. Eu consider ca a fost cea mai buna decizie. Nu intelegea ce simteam, si faptul ca a se juca la un playstation pana la 5 dimineata no sa i ofere un loc de munca. Ma saturasem sa merg singura seara in pat. Si acum is la ai mei, si aseara mi-a zis o prietena de a mea vezi ca exu tau si a facut tinder wtfff! Si mai avea tupeu sa imi zica mie ca vrea familie si cacaturi de astea, sa imi blochez instagramu ca nu-i convine, si ca siturile astea is doar pentru cei ce pescuiesc sa se **** o seara da ca nu-i genu lui. Deci ma ia scarba

| VoidEternal a răspuns (pentru Piper987):

Probabil atunci când se va maturiza și își va pune prioritatile in ordine o să-și dea seama că sunt și lucruri mai importante decât jocurile. Cum ar fi să aibă o cariera și pe cineva langa el.
Oricum tu îți vei găsi pe altcineva până atunci.

| wildthing a răspuns (pentru Piper987):

Pai daca tu i-ai dat papucii si consideri ca a fost cea mai buna decizie, ce mai vrei? De ce iti pasa ca si-a facut cont pe Tinder? Vezi-ti de viata ta.
Tu vrei cumva sa se tavaleasca in chinuri pentru ca l-ai parasit si sa se intoarca la tine in genunchi? Nu se va intampla. El deja se saturase de tine daca statea pe jocuri pana la 5 dimineata, in loc sa vina langa tine in pat si sa se joace cu pasarica pana la 5 dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Aici, ca la multe altele, nu este vorba despre gen ci despre fiecare om

Dacă el este un om slab și instabil care nu știe ce vrea, poate că se va întoarce sau poate că nu

Nimeni nu are un răspuns concret la asta, nici măcar omul în cauză

Eu am un principiu, dacă nu a mers păi nici că n-o să meargă

Ce poți faci tu după părerea mea, este să mergi mai departe și să întâlnești pe cineva care te merită

Mult succes!

| orailibrail a răspuns:

Va avea din când în când amintiri
Dar e fff important ce iubita își va face