| BYBY a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare!?happy
Cum fac la hi5 sa-mi poata vedea profilul doar prietenii? stiti voi:profil privat!
happyFunda!happy

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa dai click aici http://www.hi5.com/friend/account/displayEditPrivacy.do, iar mai apoi sa inlocuiesti "My profile can be viewed by all users." cu "My profile can be viewed by my friends only.", dupa care dai click pe "Save".
O zi buna! :)

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Cum intri pe hi5 sus in dreptul numelui tau scris mare scrie altceva...
Mesaje, Cont, Log Out...
Si tu dai acolo la CONT apoi la confidentialitate si de acolo o sa iti scrie mai multe...gen daca prietenii iti pot marca fotografiile sau sa primesti comentarii numai de la prieteni...
este si aia pe acolo big grin
Sper ca te-am putut ajuta! big grin
kiss deea.

| AnTiBioTic a răspuns:

Intra pe hi5 si uiatate sus in dreapta. scrie ceva de genu "cont" apoi intra la "cofidentialitate" si de aici te descuricitongue

| FanMJJ a răspuns:

Pai dai la confidentiale, si vezi acolo bftwinking

| Kiyy a răspuns:

Sigur ca da happy

Cont -- > Confidenţialitate si acolo gasesti optiunea, este prima