| TiTiLuSsS a întrebat:

am si eu o intrebare.cum pot cuceri o fata.(fetele sa-mi raspunda la intrebare asta)

P. S Ce v-ar placea voua fetelor?

Răspuns Câştigător
| spaikizz a răspuns:

E ata de simplu incat baietii se complica prea mult. Eu as prefera sa aiba tupeu sa arate ca ma place defata cu altii. Adica sa faca gesturi frumoase si sa vorbeasca frumos si de fata cu amicii lui pentru ca asta imi arata ca e sigur pe ceea ce simte. Daca imi place ii raspund si din pas in pas devenim iubiti. Dar cel mai important e sa imi devina prieten. Sa stiu ca pot avea incredere in el pentru ca increderea e cea mai importanta. Eu cred ca asta vor toate fetele:sa stie de la inceput ca au pe cine sa se bazeze si in cine sa aiba incredere.winking succes

4 răspunsuri:
| αℓє a răspuns:

Buna.
M-ar fascina sa vina la mine cu o serenadaa.
As fii foarte incantata.
Sau cu un simplu Te iubesc! love struck

| buterfly a răspuns:

Pai pentru inceput fi sincer...demonstreaza-i ca esti un baiat educat ca ai bunul simtbig grin si ca sti sa respecti o fata intrutotul.
Fi atenta cu ea... Trebuie sa ajunga sa aiba incredere in tine sa dveniti mai intai prieteni foarte buni si oricum restul vine de la sine daca ai in vedere lucrurile care ti le-am spus!big grinbig grin

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Pai ai putea sa vorbesti frumosc cu ea,sa'i aduci flori(P.S.:nu exagera cu florile),sa'i arati ca nu esti ca restul baietilor,sa o ajuti atunci cand nu intelege ceva la o anumita materie, de fapt sa o ajuti in general. fundita? plz:*

P.S.:Ajuto pana la o limita! Sa nu devi,, sclavul,, ei!

| ida_3729 a răspuns:

Sincer, ca fata, consider ca trebuie sa vorbesti cu ea sa fii tu insuti sa zambesti si sa fii relaxat pentru ca acum nu prea mai conteaza o floare sau ceva de genu incearca sa o impresionezi su sufletul tau...Mie asa mi s-a intamplat succes:*big grinhappy