| BiaBiencuzza a întrebat:

Buna am si eu o intrebare daca imi place de un baiat ce sa fac e fostul meu prieten si vreau sa ma reimpac cu el stiu ca si el ma iubeeste cum sa il abordez?( funda )

Răspuns Câştigător
| QriLee a răspuns:

Icerci sa stai cat mai mult cu el, poate sa-i trimiti biletele sau te faci ca-ti cad cartile in fata lui si poate o sa te bage in seama.Sau te duci direct la el si il saruti.(cea mai buna metoda) dar mai intai verifica daca te mai iubeste. Pune-ti un coleg sa-l intrebe daca te mai iubeste. Funda? Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Simplu cu un salut! Sa il intrebi despre cum se mai simte ce mai face, apoi ca iti e dor de clipele petrecute impreuna, si-l intrebi daca doreste sa va intalniti... apoi e usor sa intri in vb cu el sa vezi daca se merita sa mai fiti impreuna sau el s-a racit da?

| Criiiis a răspuns:

Deci si eu am avut exact aceeasi situatie pai e destul de simplutongueetreci mult timp cu el si o sa-si dea seama ca si tie itit place de el si daca nu fa u primul pas si spune-i vrem sa fim din nou impreuna sau mai direct pupal.love struckx Funda?

| eluboy13 a răspuns (pentru Criiiis):

Ce?!
Nu te supara,vorbesti prostii.
Baietilor le plac fetele care ii resping,care ii fac sa vor mai mult,sa nu primesti tot dintr-o data...
Respinge-l, fa-l gelos, si 100% va veni el la tine, doar daca nu cumva e prostuthee hee

| Criiiis a răspuns:

Nu il fa gelos pentru ca poate va crede ca nu mai are sanse si poate e mai timid deci rau

| BiaBiencuzza explică:

Alllllly mersi de raspuns m-a ajutat tare mult :*:*:*:*