| Anonim1234567899999 a întrebat:

..de opinie: cu cat credeti ca o sa creasca mediile de admitere de la licee anul acesta, avand in vedere ca examenele au fost usoare?

6 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Fata de anul trecut medile sunt mai mari cu 10 %

| Zapkitu a răspuns:

Nu cred ca o sa creasca mult, poate chiar de loc. Asa au fost in toti anii examenele.

| Stresanta a răspuns:

Depinde de liceu, la unele profile mai " "populare " e posibil sa creasca cu 0.5, poate la altele se pastreaza media, o sa vedem noi pe 17 big grin

| Anonim1234567899999 explică (pentru Stresanta):

Hmm...asta inseamna ca la Sava, mate-info, de exemplu se va intra cu 10, 15? laughing Inteleg. Tu unde intri?batting eyelashes

| Stresanta a răspuns (pentru Anonim1234567899999):

Nu suntem din acelasi oras, eu mi-as dori sa merg ori la liceul Mircea Cel Batran ori la Alexandru Lahovari din Rm. Valcea. Sunt cele mai bun licee din oras, iar anul trecut s-a intrat cu 8.40, iar acum doi ani cu 7.7 deci orice e posibil. Oras mic, posibilitati mici. happy

| Anonim1234567899999 explică (pentru Stresanta):

Ah, oricum succeswinking