| alexandraale2222 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare imi place un baiat din liceu cu mine e c-am ciudat nu vb da se uita insistent la mine cand ma uit la el imi zambeste chiar cand nu ma uit la el el se uita la mine. Dar faza nasoala e ca nu stiu cum sa il abordez... Va rog dati-mi si mie un sfat. Funda

5 răspunsuri:
| AktivShack a răspuns:

Buna.Incearca sa afli de ce e interesat, sau pur si simplu du-te la el fara nicio rusine si incepe cu un simplu ''buna'', dupa care lasa totul sa vina de la sine.Nu ai nimic de pierdutwinking. Succes.

| alexandraale2222 explică (pentru AktivShack):

Multumesc mult happy asa o sa fac :*

| AktivShack a răspuns (pentru alexandraale2222):

Cu mare placerehappy.

| Mauricel a răspuns:

M-a intrebat un prieten daca pot sa pun biletele de dragoste la amandoi... Mi-a dat-o si am pus-o la o fata in ghiozdan parca(de un an nu mai stiu sigur ) sau un cartea de mate si a vazut-o si acum sunt impreunda de atuncilaughing)