| Kr0ne a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Acnee. Am tot incercat tot felul de produse, si toate cate vreo 2-3 saptamani(desigur, pe rand!) si nu am vazut nicio imbunatatire.Am incercat: crema de galbenele cu propolis, eritroacnol, zynerit, si Brevoxyl. Nicio reactie nimic. mai mult imi ies!

Va rog frumos sa-mi recomandati o crema… va multumesc.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Mie mi-au trecut cosurile folosind lotiune tonica de la avon si garnier pure 3 in 1. Daca e destul de grava ar trebui sa mergi la un dermatologsad