| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare legata de facebookwinking
Mi-am facut cont recent, si nu pot sa incarc poze.
Mentionez ca inca nu-mi-am activat contul cu acel mail priomit. Vruiam sa incarc pentru inceput pozele si apoi sa-l activez.
Problema e ca dau sa incarc poze, se incarca pana la sfarsit si atat nimic mai mult, in sensul ca nu-mi intra in album. Se incarca (chestia aceea albastra pana la sfarsit )si atat sad.

Oare se intamla asa pentru ca inca nu mi-am activat in totalitate contul?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Daca nu dai click pe link-ul din mailul de confirmare sau nu introduci parola aia pe care ti-o trimit e ca si cum contul tau nu exista, e declarat inactiv.Bafta!